Misyonumuz
  • 1997'den bu yana sağlıklı bir toplum için ruh sağlığı alanında markalaştırdığımız çalışma anlayışı ile hizmet vermekteyiz. "Primum Non Nocere" öncelikli ilkemizdir. Kliniğimizde psikiyatrik görüşmeler sonrasında nöropsikiyatrik test uygulamalari ve beyin görüntüleme teknikleri ile tanısal değerlendirmeler yapılmaktadır. Psikiyatrik danışmanlık hizmeti yanı sıra, psikoterapiler, farmakolojik tedaviler ve bilgisayar destekli kognitif terapiler uygulanmaktadır.

Güncel
  • "BEYİN GELİŞİMİNDE MÜZİĞİN ÖNEMİ" KONULU HABERİMİZ İLE YENİ ASIR VE MİLLİYET'TEYİZ!
    “Dünyadaki bir milyar ergenin sağlığını korumak ve geliştirmek için ne yapmalıyız?”. Bu, Dünya Sağlık Örgütü’nün 2014 yılında ergen sağlığı üzerine hazırladığı raporun açılış cümlesi idi. Raporda, ergenlerin güncel sorunları tanımlanmış ve sağlıklarını geliştirmek için bulunan fırsatlar değerlendirilmiştir. Raporda, enstrüman çalan iki ergenin resmi ile, müzik eğitminin sağlığın gelişimindeki etkisi üzerine vurgu yapılmıştır. Bu vurgu, fark...
  • Yılın Çocuk Kitapları Ödülleri 18.11.2015 tarihinde sahiplerini buldu!
     "Kumpanya Nula" 2014 yılının en iyi çocuk romanı seçildi. Biz okuduk, çok beğendik. Sizlerin de beğeneceğine inanıyoruz.                                       
web site izmir